Dette var ikke lett.
Jeg har utallige forslag om bokmerker, nøkleknipper, fiskekroker, vasepynt, gardinstenger, juletrepynt, magiske stenger, ringstativ, garngåere, dukholder, ørepynt, hårnåler, drinkrørepinner, meisebolleholdere (smart!) kløpinner, oljepeilepinner, nøstenåler, ørerensepinner, push-ups, penisringer….
Men her er enda en versjon… det kalles produktutvikling folkens.
HVA ER DET Trollsmeden lager?
Husk å abbonnere på innlegg (nederst) i denne bloggen for å få med oppfølginga!
DU MILDE – og jeg som syns ideen var så god! Til og med gubben har sett behovet for disse greiene….. og jeg har gjort ting jeg ikke kan, og ikke har gjort på 15 år for å få dette til!
Nåh, hva er det?????
Gjett her, eller på Facebooksida, under et av linkene til bloggen. http://www.facebook.com/trollsmeden Dere som ikke ahr facebook eller får til å kommentere her kan sende forslaget på mail til meg justliss@runbox.no
Innlegg 1 om dette her….
Innlegg 2 med flere versjoner…
Innlegg 3 (dette)
Og det vanker premie til den som trekkes ut blant dem som har riktig svar. OG jeg tror det må bli trukket ut en trøstepremie til de mest kreative… for jeg har fått en god latter flere ganger her… ;-))))
Det kommer et innlegg til… og trekningen blir neste uke. Så svar i vei! (Nei, ti like svar gjelder ikke som ti sjanser, men gode forslag går inn på lista trekning blandt kreativitet…)
Lykke til!
GJETTINGA ER AVSLUTTET OG SVARET AVSLØRT I INNLEGGET ETTER (NÅR DU SCROLLER I BLOGGEN LIGGER DET FORAN) – DERE TRENGER IKKE GJETTE MER!
______________________________________
NÖKKELHÅLLERE SELVSAGT! 🙂
Nøkkelknippe-holder…… eller no sånt???
KLESHENGER!!!!!!!!!!!
Slipsholder??
skjerfhenger?
Smykke og ringholder
Tilbaketråkk: Så var det oss igjen… HVA driver denne Trollsmeden med? | Trollsmed – Lise Nilsens blogg
Uro kanskje? Eller drømmefanger? (sånnen wind chimer eller hva det nå heter…)
Er det en drømmefanger ?
Nøkkelring til å henge på min saga kjole <3?
:-))) Er du besatt av HÅNDJERN??? Hvem skal du FENGSLE nå???